Pepsi 20oz
Description
Buy 3 to 5 units and get it for $138.33 per unit. (YOU SAVE $1.67 or 1.19%).
Buy 6 to 11 units and get it for $135.00 per unit. (YOU SAVE $5.00 or 3.57%).
Buy 12 to 23 units and get it for $125.00 per unit. (YOU SAVE $15.00 or 10.71%).
Additional information
Units | Per Case, Per Unit |
---|