White Rice-Per Pound
$70.00
Buy 5 to 24 units and get it for $68.00 per unit. (YOU SAVE $2.00 or 2.86%).
Buy 25 to 49 units and get it for $64.00 per unit. (YOU SAVE $6.00 or 8.57%).
Buy 50 to 99 units and get it for $59.00 per unit. (YOU SAVE $ or 15.71%).
Buy 100 to unlimited units and get it for $56.00 per unit. (YOU SAVE $14.00 or 20.00%).
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Description
Buy 5 to 24 units and get it for $68.00 per unit. (YOU SAVE $2.00 or 2.85%).
Buy 25 to 49 units and get it for $64.00 per unit. (YOU SAVE $6.00 or 8.57%).
Buy 50 to 99 units and get it for $59.00 per unit. (YOU SAVE $11.00 or 15.71%).