Parboil Rice Bulk-Per pound
Description
Buy 5 to 24 units and get it for $87.33 per unit. (YOU SAVE $2.67 or 2.96%).
Buy 25 to 49 units and get it for $85.00 per unit. (YOU SAVE $5.00 or 5.55%).
Buy 50 to Unlimited units and get it for $75.00 per unit. (YOU SAVE $15.00 or 16.66%).